World of Metin

OZN, inger sau fantoma pe cerul Germaniei? (FOTO)

View previous topic View next topic Go down

OZN, inger sau fantoma pe cerul Germaniei? (FOTO)

Post by A.Levine on Sun Dec 18, 2011 5:13 am

O britanica a surprins, intr-o fotografie de vacanta, prezenta unui obiect inexplicabil pe cerul de deasupra orasului german Nuremberg si cauta ajutor in incercarea de a-l identifica.

Abbey Linfoot, in varsta de 22 de ani, se afla intr-o vacanta prin Europa atunci cand a fotografiat o strada din Nuremberg. Mai tarziu, atunci cand a privit imaginea captata, a observat ceva ce nu putea explica pe cerul de deasupra cladirilor. Abbey le-a aratat poza prietenilor, familiei si unui student la Fotografie, dar nimeni nu a putut veni cu o explicatie plauzibila a fenomenului surprins.

"Mi s-a parut ca seamana cu un inger. Dar cred ca aduce si cu un soi de insecta sau pasare", a declarat Bev, mama lui Abbey. Interesandu-se de evenimentele recente petrecute in Nuremberg, femeia a aflat despre un accident fatal petrecut recent in cadrul unui show aviatic din orasul german. "Pe 5 septembrie a avut loc un accident aerian, in cadrul caruia o persoana a decedat si 40 au fost ranite. E ciudat", a mai adaugat femeia

Sursa: Yorkpress

A.Levine
Administrator
Administrator

View user profile http://world-of-metin.big-forum.net

Back to top Go down

Re: OZN, inger sau fantoma pe cerul Germaniei? (FOTO)

Post by Stefi on Sat Jan 21, 2012 6:40 pm

eu zic ca e ceva de la nori sau un balon meteorologic care nu prea se vedea de nori

Stefi
Global Mod
Global Mod

View user profile

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top