World of Metin

[IP]NewWorld2

View previous topic View next topic Go down

[IP]NewWorld2

Post by Stefi on Sat Jan 21, 2012 11:46 am

Nume Server: * NewWorld2

Server Status: ONLINE
MC / IP: n/a nu are ... e dedicat

Rate:
Experienta: * 200%
Yang: * 200% ( dar banii se fac foarte repede eu de exemplu la level 6 aveam 5kk )
Obiecte: * 200%
Fierar: * pana la +6/+7 ( la unele iteme ) este 100% iar dupa la +8 45% si la +9 35%
Timp Online: * 24/24 HOSTAT IN ITALIA

Buguri Rezolvate: Nu are buguri !
Regat recomandat: Albastru Rosu Galben

Site: [You must be registered and logged in to see this link.]
Site (inregistrare): * [You must be registered and logged in to see this link.]
Rank : [You must be registered and logged in to see this link.]
Client & Luncher: * multiupload.com 919GLXIX7U

Video: nu are ( dar voi face eu )
Poze: nu ...

Descriere: Este un server pvm-pvp ITALIAN deschis de ceva timp cu playeri multi , gm de treaba dar sa vorbiti cu ei in engleza sau germana fiindca nu intelege romana si cu playerii la fel ... mai sunt cativa romani pe server , este un npc in mijloc la care are scoici -> 1 scoica , 5 scoici , 10 scoici , 15 scoici , 25 scoici , 50 scoici , 100 scoici , 150 scoici si 200 scoici , sunt lazi de la lada oberock pana la lada death reaper de la 3.5kk la 15kk si sunt foarte ieftine si banii se fac repede , mai ales in templu daca stai 30 min cred ca poti face si 200-300-400kk si in v1-v2 se fac banii repede , cam peste tot se fac banii rpd , este un npc la care dai 50 pietre ( acelea din scoici ) si iti da o perla albastra sau rosie sau alba la alegere cum vrei tu , sunt arme noi , altele nu dalea 2011 sunt unele noi facute de ei care la +0 eu atac 427-462 cu 30 attack , +2 mob , si cu paguba medie si paguba competentei , va spun un truc cum sa faceti p mai rpd mai intai va faceti m1 , apoi va faceti g1 si va uitati prin shopurile la playeri daca au piatra dinaceea rosie si daca are o cumparati si faceti p cu ia fiindca da succes de fiecare data nu da failed da doar succes .... sunt vreo 10 mape noi cu mobi ... si restu vedeti pe server ca sa nu va spun eu tot
Va urez bafta la level
Numele meu in metin : JustForMe

Stefi
Global Mod
Global Mod

View user profile

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top